GÜREL & KARADAĞ HUKUK BÜROSU

Gürel Hukuk Bürosu 04.11.1998 tarihinde Avukat Güven GÜREL tarafından kurulmuştur. Her bir personeli alanında deneyimli, genç ve dinamik kadrosuyla yıllardır hizmet vermektedir. 

Gürel Hukuk Bürosu olarak; başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere, Türkiye’nin diğer bölge ve şehirlerindeki çözüm ortaklarımız/irtibat bürolarımız ile iş birliği içerisinde şehir dışı dava ve iş takibi konularında da müvekkillerimize etkili ve hızlı hizmet ve çözüm sunabilmekteyiz.

Avukatlık büromuz, her türlü hukukî konuda ve uyuşmazlıkta, konularında uzmanlaşmış, insan ilişkilerinde ve takım çalışmalarında başarılı ve uyumlu, analitik ve pratik düşünme, yorum yapma yeteneğine sahip, araştırmacı, yenilikleri ve gelişmeleri takip eden, çalışkan, azimli, sorumluluk sahibi avukatlar aracılığı ile şirketlerle ve kuruluşlarla çalışmalarını sürdürmekte olup ayrıca bireysel olarak da müvekkillere danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. 

Büromuz, müşavirliğini yürüttüğü bankaların ve özellikle şirketlerin ticarî hayat içerisinde karşılaşabileceği hukuki sorunların önleyici hukuk prensibi ile şirket menfaatleri çerçevesinde giderilmesi konusunda avukatlık ve danışmanlık hizmeti veren bir bürodur.